Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Veebikeskkond sinuabi.ee

20.05.2020 | | Rubriik: Teated

Eesti Kirikute Nõukogu (EKN) kutsub kaastööle kristlikku hingeabi pakkuva veebikeskkonna sinuabi.ee kaudu kaasinimeste toetamisel.

EKNi eetika ja eluväärtuste töörühma, sihtasutuse Väärtustades Elu, Ühiskonnatöö Sihtasutuse ja sotsiaalministeeriumi kaplanite koostöös sündinud hingeabi pakkuv platvorm sinuabi.ee võimaldab abivajajal jagada oma muret või esitada küsimus, leida EKNi liikmeskirikutega seotud vaimulike, hingehoidjate või kristlastest spetsialistide-psühholoogide kontakte ja võtta nendega ühendust.

Erilist tähelepanu pälvivad järgmised teemad: pinge, jõuetus, üksildus, stress, ärevus, hirm, väsimus, vägivald, eksistentsiaalsed probleemid, lein jms. Teenus on esmalt veebi- ja tekstipõhine ning mõeldud eelkõige neile, kes otsivad abi kristlastelt.

Veebikeskkonna korraldaja vaatab esitatud küsimused iga päev läbi ja saadab need, mis vastavad sinuabi.ee teenuse põhimõtetele ja sisule, spetsialistile vastamiseks. Samas on igaühel võimalik pöörduda oma küsimuse või murega ka otse vaimuliku või hingeabi spetsialisti poole veebilehel avaldatud e-posti teel.

Kui te olete valmis inimesi selle platvormi kaudu nende hingeabi vajaduses teenima, siis palun saatke maikuu jooksul oma kontakt sinuabi.ee koordinaatorile Kristiina Krabi-Klanbergile aadressil kristiina.klanberg@gmail.com.

Meego Remmel, EKNi asepresident

Jumal teeb nähtavaks oma armastuse meie vastu sellega, et Kristus suri meie eest, kui me olime alles patused. (Rm 5:8)