Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Vaimulikud loosungid 2018

15.11.2017 | | Rubriik: Teated

Eesti Evangeelses Vennastekoguduses on ilmunud uus loosungiraamat. Tegemist on ülemaailmse vennastekoguduse loosungiraamatu 288. väljaandega, mis sisaldab kahte piiblisalmi igaks päevaks ning nendega haakuvat vaimulikku mõttetera. Põhitekstidele lisaks pakub loosungiraamat ka viitesüsteemi põhjalikumaks pühakirja lugemiseks.
Vaimulikud loosungid tahavad toetada kristlast tema igapäevasel teekonnal. Hommikul loetud piiblisalmi saab kanda südames kõikide argitoimetuste keskel – ja märgata, kuidas Jumal meiega oma sõna kaudu kõneleb. Loosungiraamat on hea abiline koguduseliikmete praktilises usuelus; seda võib tänutäheks kinkida kiriku töötegijatele, viia kodukülastuse puhul vanuritele jne, saab kasutada misjonitöös, toetudes apostel Pauluse tunnistusele „Usk tuleb kuulutusest, kuulutus aga Kristuse sõna kaudu“ (Rm 10:17).
Loosungiraamatut saab soetada Eesti Evangeelse Vennastekoguduse keskusest Tallinnas (Endla tn 68, tel 6608004, e-post info@vennaste või marek.roots@eelk.ee). Raamat viiakse müüki ka EELK Konsistooriumi, Logose raamatupoodi Tallinnas, Tartu Pauluse raamatupoodi ja kõikidesse kogudustesse, kes loosungiraamatut soovivad.
EEVK eestseisus

Ükski, kes on pannud käe adra külge ja siis vaatab tagasi, ei kõlba Jumala riigile! (Lk 9:62)