Slava Ukraine
Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Vabariigi aastapäeva pidu jõuab telesse Paidest

10.02.2021 | | Rubriik: Teated

Sel aastal jõuab vabariigi aastapäeva traditsioonilise presidendi vastuvõtu asemel tele-eetrisse eriprogramm, mille osaks on ka tavaks saanud kontsertetendus ja riigipea kõne ning keskne roll on programmis riiklike teenetemärkide kavaleridel. 

„Kõigi 24. veebruari õhtuste sündmuste epitsenter on sel korral Eestimaa süda ja keskpunkt Paide. Oleme tegelikult Paidet asukohana kaalunud varemgi, kuid tavapärase publikuhulgaga Paide muusika- ja teatrimajja ära ei mahuks. Aga tänavu on teisiti ja jätkame seda head mustrit, kus viime pidupäeva võimalikult paljudesse Eestimaa kohtadesse,“ ütleb presidendi avalike suhete juht Taavi Linnamäe. 

„Eesti Vabariigi aastapäeva kontsertlavastus Paides on nii muusika- ja teatrimaja kui ka kogu linna jaoks suur tunnustus ning kinnitus, et Eesti keskel asuvas väikelinnas toimuvat on märgatud ja peetakse oluliseks,“ selgitab muusika- ja teatrimaja juht Martha Beryl Grauberg. „Kehtivad piirangud on praegusel juhul meie jaoks erakordne võimalus, sest tavapärasel kujul koos publikuga poleks sündmus meie majja ära mahtunud. Oleme põnevas ootuses ning rõõmsad, et vabariigi aastapäeva olulisim sündmus ja presidendi kõne jõuab telepildi vahendusel Eestimaa kodudesse just siit.“

Tänu olgu Jumalale, kes ei ole heitnud kõrvale mu palvet ega ole mult ära võtnud oma heldust!  (Ps 66:20)