Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Usuteaduse instituudi kirikumuusika osakond

13.08.2015 | | Rubriik: Teated

Usuteaduse instituudi kirikumuusika osakond kutsub õppima kirikumuusika D-kursusele (õppeaeg 2 aastat), C-kursusele (õppeaeg 2 aastat, eeldus D-kursuse läbimine) ja eelkursusele (õppeaeg 1 aasta).
Kursuste lõpetanud saavad taotleda vastavalt kirikumuusiku D- või C-kutsekategooriat. Oodatud on muusikud, kes organisti või koorijuhi ametis vajavad täiendavaid teadmisi oreli- ja klaverimängus, koorijuhtimises, muusikateoreetilistes ja teoloogilistes ainetes.
Õppeaastas on 10 õppesessiooni, a´ 3 päeva. Õppetöö toimub usuteaduse instituudis (Pühavaimu 6, Tallinn), kus on kaks harjutusorelit. Soovi korral on võimalik võtta ka individuaaltunde õppekavas olevatest ainetest (orel, klaver, koorijuhtimine, hääleseade jt). Tundide ajad võivad olla kokkuleppel väljaspool õppesessioonide aegu.
Dokumentide vastuvõtt D-, C- ja eelkursusele toimub 17.–24. augustini.
Esitada avaldus rektori nimele, gümnaasiumi lõputunnistus või sellele kvalifikatsioonitasemelt vastav dokument, soovitavalt (laste) muusikakooli lõputunnistus, 2 fotot (3×4), elulookirjeldus ning passi või ID-kaardi koopia, soovitus koguduse õpetajalt.
Vastuvõtukatsed toimuvad 25. augustil kell 11 usuteaduse instituudis: – klaveri- või orelimäng (esitada 2 erineva karakteriga pala, koraalimäng prima vista); – solfedžo/ elementaarteooria; – laulda üks vaimulik laul; – vestlus.
Esimene õppesessioon on 7.– 9. septembrini.
Info: Kersti Petermann või Kristel Aer, tel 514 6341 või 502 0950; ui.kirikumuusika@eelk.ee.
Koduleht: http://ui.eelk.ee

Ükski, kes on pannud käe adra külge ja siis vaatab tagasi, ei kõlba Jumala riigile! (Lk 9:62)