Slava Ukraine
Esileht » Online » Online artiklid »

Üprus töötute infopäevast: ministrid pidasid end hästi üleval

05.04.2010 | | Rubriik: Online artiklid

Vaatamata sellele, et töötute infopäevale Tallinnas Jaani kirikus tuli kohale vaid paarsada inimest, loeb ürituse peakorraldaja Avo Üprus ettevõtmist kordaläinuks.
"Mulle väga meeldis, inimesed olid toredad, otsisid lahendusi, ei virisenud ja ei torisenud ja keegi ei kippunud ka teisele lausa kulbiga mõistust pähe valama. Ministrid pidasid ennast hästi üleval, ei kakelnud, ei kiidelnud, rääkisid asjalikku juttu," rääkis Üprus Delfile.

Üpruse sõnul oleks võinud üritusel küll rohkem rahvast olla, kuid tema sõnutsi ei olnud inimesi ka liiga vähe. "Võib-olla oli tegemist ka selle põhjusega, et meil oli ju saali servades stendiettekanded ja samuti ka kahes kõrvalruumis. Ja inimesed valisid, kas nad kuulasid ministreid või läksid vaatasid stendiettekandeid või tegid oma rühmatööd seal kõrval. Mina ei ütle, et oli liiga vähe. Siin tuleb ka öelda, et osa inimesi oli neid, kes olid huvitatud konkreetsest näiteks finantsmehhanismist nagu Innove või EAS ja oli neid, kes tahtsid saada ministrite käest ülevaadet reaalsest olukorrast ja oli neid, kes tahtsid saada hingehoidu vaimuliku käest või hingehoidja käest," ütles ta.

Edasi loe Delfist.

Me ei heida oma anumisi Su palge ette mitte oma õiguse pärast, vaid Sinu suure halastuse pärast! (Tn 9:18)