Slava Ukraine
Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Uksed avas Magda misjonipood

16.10.2013 | | Rubriik: Teated

Tallinnas Tammsaare keskuses (A.H.Tammsaare tee 89, II korrus) avas uksed Magda misjonipood. Pood on avatud igal tööpäeval kl 10–18 ja laupäeval kl 11–15. Poes on müügil käsitööd, teise ringi rõivaid, jalanõusid, kodusisustust, mööblit ja palju muud huvitavat kogu perele. Valik tooteid on tasuta!
Magda misjonipood on alguse saanud Mustamäe Maarja-Magdaleena kogudusest, millest sündis MTÜ Magdaleena. Üks osa koguduse tööst on olnud lastega perede abistamine nii pereringide, laagrite, tugigruppide kui materiaalse abi näol. Alates 2013. aasta algusest tegeles kogudus regulaarselt abi vahendamisega. 2013. aasta augustis tekkis võimalus alustada teise ringi kauplusega, mis annaks veelgi parema võimaluse lastega perede abistamiseks tänu oma sõpradele Norras, Soomes ja Eestis.
Müügist saadud tulu kasutatakse koostöös Mustamäe linnaosa valitsusega lastega perede ning kogudusele kiriku ehitamise toetuseks. Meie poodi võib tuua ka korralikke terveid ja puhtaid rõivaid, jalanõusid jms. Kindlasti tuleb edaspidi poe ruumides eriüritusi lastele ja peredele, seega hoidke end kursis meie Facebooki leheküljel!

Tänu olgu Jumalale, kes ei ole heitnud kõrvale mu palvet ega ole mult ära võtnud oma heldust!  (Ps 66:20)