Esileht » Uudis » Uudised »

Üks küsimus: Miks ei ole Urmas Viilma Facebooki leheküljel viimasel ajal uusi postitusi?

15.09.2021 | | Rubriik: Uudised

Urmas Viilma, peapiiskop:

1. augustil selgus, et ma ei saanud enam teha oma ametlikule Facebooki lehele nimega „Peapiiskop Urmas Viilma“ postitusi. Läks mõni päev mööda ja kadusid ka selle lehe administreerimise õigused. Pärast seda ei ole minu lehele ilmunud ligi poolteist kuud enam ühtegi postitust – lihtsalt pole võimalik postitada ega teha lehega ka midagi muud. Isegi kustutada mitte! 

Leht jäi ilma administraatorita. Hoolimata nädalatepikkusest püüdlusest ja erinevate spetsialistide nõuannete proovimisest ei ole mul osutunud võimalikuks murda läbi Facebooki robotite automaatvastuste müürist ning saada selgust, miks minu Facebooki administraatori õigused kadusid. 

Eile (9. septembril – toim.) sain teada, et ka see isiklik konto, mis loodi mulle 2015. aasta kevadel ja mis ei ole olnud algusest peale avalik, sest see oli mõeldud ainult minu ametliku lehekülje administreerimiseks, kustutatakse 10. oktoobril. Selgituseks teatas Facebook mulle, et niinimetatud gray accounts ei ole enam nende poolt toetatud ja kustutatakse.

Sellega seoses lõin täna endale uue FB konto ja ka uue FB lehekülje endise nimega „Peapiiskop Urmas Viilma“. Minu vana leht ja selle postitused jäävad tõenäoliselt Facebooki keskkonda edasi eksisteerima, kuid sinna enam uusi postitusi ei lisandu. Olen vana lehe pealt uuele lehele jaganud enamiku oma selle aasta postitustest, et oleks mingigi „vundament“ all, kui uue lehega alustan. Kuid viie aasta (2015–2020) materjali tuleb vaatama minna endiselt vanale lehele.

Mul on kahju, et kõik minu senise lehe 4000 jälgijat peavad nüüd hakkama ennast ümber häälestama minu uuele lehele, kuid muud võimalust ma ei näe. 

Kindlasti soovivad inimesed saada ka minu isikliku kontoga sõpradeks, sest sõbrakutseid tuleb juba palju. Kuna ma ei kavatse hakata oma isiklikule kontole postitama, vaid postitan ka edaspidi ainult oma leheküljele ning kardan ka, et ei suuda kõikide sõprade postitusi oma uudisvoos jälgida, siis ma väga palju sõbrakutseid vastu ei hakka võtma. Loodan, et kõik, kes ei saa minult positiivset kinnitust sõbrakutse vastuvõtmise kohta, ei võta seda isikliku pettumusena. 

Kõigile, kes soovivad minu postitusi oma uudisvoos näha, palun uut lehekülge jälgima hakata.

Ära lase kurjal võitu saada enese üle, vaid võida sina kuri heaga! (Rm 12:21)