Esileht » Arvamused » Arvamus »

Üks küsimus

17.08.2010 | | Rubriik: Arvamus

Nädal tagasi oli EELK vaimulike ja koguduste listis lugeda kantsler Urmas Viilma teade peapiiskop Andres Põderi ootamatust haigestumisest ning üleskutse paluda Jumalalt meie ülemkarjasele tervenemist, tuge ja jõudu. Pühapäeval võeti peapiiskop eestpalvesse kõigis kogudustes ja paljudes kodudes.
Eesti Kirik sai telefoniühenduse haiglas viibiva peapiiskopiga, et uurida, kuidas on tervis.

 Andres Põder: Eelmisel nädalal tõepoolest tabas mind ootamatu terviseprobleem. Tänu Jumalale ja arstide aktiivsele tegutsemisele võin täna juba kinnitada (esmaspäeval –toim.), et tunnen ennast palju paremini ja loodan õige pea naasta oma tööülesannete juurde. Tegelikult (naerab) ei olegi ma päris eemale tõmbunud, sest ka siin haiglapalatis on mul arvuti kaasas ning saan jõudumööda kirjatööga tegelda. Kahjuks ei saanud osaleda pühapäeval Rõuges kiriku aastapäeval, kuhu olin planeerinud ja lubanud minna. Rõõm on kuulda, et seal kõik sujus.
Ametlikult kestab minu puhkus kuu lõpuni, arvatavasti soovivad arstid anda haiguslehte pikemaks ajaks. Samas on nad öelnud, et tagasihoidliku koormusega saan jätkata niipea, kui ise selleks valmidust tunnen.
Soovin tänada kõiki neid, kes mind on meeles pidanud ja minu eest neil päevil palvetanud. Soovin samas kõigile kõike head, tervist ja õnnistust.  

Ära lase kurjal võitu saada enese üle, vaid võida sina kuri heaga! (Rm 12:21)