Slava Ukraine
Esileht » Uudis » Uudised »

Tunnustage oma koguduse juhatuse esimeest

10.08.2010 | | Rubriik: Uudised

Esimesena pälvis aasta juhatuseesimehe aunimetuse Kalev Laanesaar, kes on Kambja koguduse juhatusse kuulunud aastast 1994 ja esimees olnud 1997. aastast. ArhiivEELK toetusfond ootab 1. septembriks aasta juhatuse­esimehe kandidaate.
Praeguseks on seitse vaimulikku ja kolm juhatuseesimeest fondi toetusel oma palverännakul kaugetel maadel ära käinud. Ühel vaimulikul ja ühel juhatuseesimehel seisab see võimalus ees veel sel aastal.
Koguduste juhatuseesimeeste iga-aastane koosolek, mis on samuti toetusfondi algatus, valib esitatutest oma selle aasta sügisesel konverentsil välja 2010. aasta juhatuseesimehe. Varasemalt on aunimetuse väärinud Tiina Võsu, Agu Kaljuste ja Kalev Laanesaar.
Aasta juhatuseesimeheks saab esitada koguduse juhatuse esimeest, kes on meeskonnatöö ja isikliku eeskujuga viimase kolme aasta jooksul märgatavalt elavdanud oma koguduse tegevust ning tema juhitava koguduse majanduslik toimetulek on viimasel kolmel aastal tõusnud.
Palun esitage igast praostkonnast üks kandidaat ja saatke taotlus aadressil jaan.tammsalu@eelk.ee. Aunimetuse statuudi kohta loe artikli alt Eesti Kiriku kodulehelt www.eestikirik.ee.  
Ma olen täiesti kindel, et igas praostkonnas on neid, kes seda esiletõstmist väärivad. Häid valikuid!

Toetusfondi nimel   
Jaan Tammsalu,
juhataja

Tõstke oma pea ja vaadake üles, sest teie lunastus läheneb! (Lk 21:28)