Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Tulekul on rahvusvaheline konverents

02.03.2016 | | Rubriik: Teated

Tallinna Diakooniahaigla korraldab 10.–11. märtsini Tallinnas Eesti Rahvusraamatukogus rahvusvahelise konverentsi teemal «Elu lähedasega, kellel on dementsus – kes aitab, kust saada abi?».
Dementsus on haigussündroom, millega kaasnevad kognitiivsed häired, isiksuse muutus, käitumis- ja psüühikahäired ning üldine igapäevane toimetuleku vähenemine kuni täieliku kõrvalabist sõltuvuse tekkeni. Haigus põhjustab nii haigestunud inimeste endi kui ka nende lähedaste elukvaliteedi olulist halvenemist, kui nad ei saa õigeaegset ja asjatundlikku abi.
Konverentsi eesmärk on tõsta Eesti ühiskonna, teenuste arendajate ja pakkujate, rahastajate ning sotsiaal- ja tervishoiu professionaalide teadlikkust dementsusest. Koos Eesti erialaspetsialistidega jagavad konverentsil oma teadmisi ning kogemusi välismaa spetsialistid. Lisaks ettekannetele toimuvad konverentsi teisel päeval praktilised töötoad.
Konverentsi töökeeleks on eesti ja inglise keel. Pakume sünkroontõlke võimalust.
Osalustasu on 28 eurot.
Konverentsile saab registreerida kirjutades konverents@diakooniahaigla.ee või telefonil  651 0337.
Osalustasu maksta SA EELK Tallinna Diakooniahaigla kontole EE972200221024003574, selgituseks märkida «dementsus» ja osaleja nimi.
Teave: konverents@diakooniahaigla.ee .

Inimese Poeg on tulnud otsima ja päästma kadunut. (Lk 19:10)