Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Tulekul on juhatuseesimeeste konverents

09.10.2019 | | Rubriik: Teated

11.–13. oktoobrini toimub Nelijärvel EELK koguduste juhatuste esimeeste ja liikmete XII konverents, mille teemaks sel aastal on koguduse juhtimine. Toimub ka aasta juhatuseesimehe valimine.
Osalustasu on alates 1. oktoobrist 80 eurot. Kui osavõtja eest tasub kogudus, siis tellige kogudusele arve koos registreerimisega.
Konverentsile registreerimine toimub EELK siseveebis (kasutajanime ja parooli saab vajadusel küsida oma koguduse õpetajalt või konsistooriumist).

Saabumine reedel, 11. oktoobril kl 15. Kl 17 jumalateenistus Aegviidu kirikus. Pärast õhtusööki paneeldiskussioon, kus teemal „Riik, omavalitsus – kogudus“ vahetavad mõtteid Joel Luhamets, Tiit Salumäe, Olev Rohumäe ja Anti Toplaan. Juhib Raivo Erm.
Laupäev. Ettekande „Kuidas olla juht ja kuidas juhtida“ peab Urmas Arumäe.
Töötubasid juhatavad Kirsti Malmi ja Lea Saar. Ettekande kirikutöö ülesehituse vahenditest peavad peapiiskop Urmas Viilma ja kantsler Andrus Mõttus.
Järgneb intervjuu aasta juhatuse esimehe kandidaatidega ja aasta juhatuseesimehe valimine ning õhtupalvus.
Pühapäev. Hommikupalvus. Ettekande „Kirik versus riik ja nende omavaheline koostöö“ peavad rahvastikuminister Riina Solman ja Krislin Ots. Jumalateenistus Nelijärve keskuses, pidulik lõuna ja aasta juhatuseesimehe väljakuulutamine.

Kristus ütleb: Tulge minu juurde kõik, kes olete vaevatud ja koormatud, ja mina annan teile hingamise! (Mt 11:28)