Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Tule talgutele!

03.05.2017 | | Rubriik: Teated

Haapsalus toimuvad tänavu talgud 6. mail kl 9–14. Koguneme Kooli 6 õuel. Kaasa palume võtta töökindad. Talgupäev päädib talgusupi söömisega. Teave talgujuht Kalle Jätsalt tel 506 2508 või kallejatsa@gmail.com.
Juurus on sel suvel kihelkonnapäevade ürituste kese alevikus. Neil päevadel on plaanis avada kihelkonnarahvale ka Juuru ajaloolise pastoraadi uksed ja aiaväravad. Seetõttu korraldame 6. mail pastoraadi ja selle ümbruse (Side 1 ja Side 2) koristustalgud.
Lustida saab oksi, võsa ja hekki piirates, lisaks puid tagasi lõigates, olmeprügi kokku korjates jne. Hea võimalus on piiluda ka pastoraadi ruumidesse ja seal kord majja lüüa ning mõelda kaasa, kuidas see hoone rakendada kogukonna teenistusse.
Vihmase ilma korral koristame vaid pastoraadi ruume. Kogunemine kell 9 pastoraadi juures. Kaasa tasub võtta reha, kindad ja muidugi hea tuju. Kellel pole, leiame ja tekitame. Oleme tänulikud, kui
Järva-Jaanis on talgupäev 6. mail algusega kell 9. Tööd tehakse kirikus, kirikaias ja pastoraadi pargis. Iga abikäsi on oodatud!
Kuressaares on talgupäeva algus kell 10. Talgupäeva peetakse 6. mail kirikus ja kogudusemajas; kell 11 laste pühapäevakooli piknik.
Lääne-Nigulas on talgupäeva algus kl 10. Ikka laupäeval, 6. mail.
Mihklis algab talgupäev 6. aprillil kell 10. Vihmase ilma korral koristatakse pastoraati, ilusa ilma korral korrastatakse õues küttepuude platsi.
Paldiskis on talgud 6. mail kell 11.
Rakvere kogudus kutsub talgutele 13. mail algusega kell 10. Kaasa võtta kindad, lappe pesemiseks, ämber või reha. Talgujuht Karl Mäesepp, tel 551 3771 või karlmaesepp@gmail.com.
Ristil on 6. mai talgud vana koolimaja juures. On hea, kui saate kaasa võtta oma reha, sae, kirve ja töökindad.
Tartus Maarja kogudusemajas on 6. mail alates kella 11 suurpuhastus ja riisutakse õueala.
Vastseliinas oodatakse 6. mail kell 10 töökäsi surnuaiale.

Püha, püha, püha on vägede Issand! Kõik maailm on täis tema au! (Js 6:3)