Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Töö kiriku ja kogudusemaja juures on hoos

20.05.2020 | | Rubriik: Teated

Reet Eru teenib Harju-Madise koguduses teist aastat, tema eestvõttel on käsile võetud mitu tööd.

Möödunud aastal, mil Reet Eru teenis Harju-Madisel kogudust hooldajaõpetajana, nägi ta, et kirik vajaks remonti tornikiivrist põrandani, kogudusemaja aga nii seest kui väljast. Sellest aastast on ta kinnitatud täievoliliseks õpetajaks ning koguduse juhatuse, kohaliku külaseltsi ja Lääne-Harju valla toetusel sai kiriku välisfassaad enne emadepäeva välisvalgustuse ja on nüüd pimedal ajal hästi nähtav. Õpetaja ja kogudus tänavad valda eesotsas vallavanem Jaanus Saadiga ja Relekter OÜ töömehi tehtu eest.

Kogudusemaja on aga muutunud pea tundmatuseni. Tänu eelmisel aastal kogutud rahale on eemaldatud õpetaja Juta Siiraku initsiatiivil 1986 ehitatud majal vana välisvooder. Majale on tellitud uued aknad. Remondiga tuleb edasi minna, see nõuab aga suuremaid väljaminekuid. „Kellel on õpetaja Juta Siiraku ajal ehitatu südamel, saab nüüd võimaluse anda oma panus selle kordategemise lõpetamiseks,“ teeb õpetaja Reet Eru üleskutse. Ta ütleb, et avamisest saadik on maja olnud aktiivses ühiskasutuses nii koguduseliikmetele kui ka kogukonnaliikmetele ja teistele soovijatele vastavalt võimalustele.

Õpetaja tänab juba ette igat annetajat, öeldes: „Olgu igaühe väljasirutatud abikäsi õnnistatud ja rohke kuhjaga kaetud!“ Annetuse saab teha EELK Harju-Madise koguduse kontole EE892200221011357246 Swedbankis, selgitusse kirjutada „annetus kogudusemaja renoveerimiseks“. Tulumaksu tagastuseks tuleb selgitusse lisada ka oma isikukood. 

Eesti Kirik

Jumal teeb nähtavaks oma armastuse meie vastu sellega, et Kristus suri meie eest, kui me olime alles patused. (Rm 5:8)