Ajalehe Eesti Kirik toimetus

Toimetuse aadress: Ülikooli 1, III k 51003 Tartu Eesti
Telefon: 733 7790, 5743 0227
Faks: 733 7792
E-post: ek @ eelk.ee 
Tellimine: ek.tellimus @ eelk.ee  
Kaastööd: kaastoo @ eelk.ee  
Ftp ligipääsu küsi toimetusest

Lehe väljaandja SA Ajaleht Eesti Kirik,
registrikood 90007336
Swedbank – IBAN EE852200221020430989, SWIFT: HABAEE2X

Ajaleht Eesti Kirik on Eesti Ajalehtede Liidu liige. www.eall.ee

SA Ajaleht Eesti Kirik nõukogu:
Jüri Ehasalu (esimees) juri.ehasalu @ eelk.ee
Tõnis Lukas
Mihkel Kukk
Tiit Salumäe
Randar Tasmuth

Toimetuse koosseis

Eesti Kiriku toimetuse kolleegium:
Mihkel Kukk (esimees) mihkel.kukk @ eelk.ee
Tiit Salumäe
Jüri Ehasalu
Kaido Soom
Sirje Semm
Anneli Ammas
Anna-Liisa Vaher
Priit Rohtmets
Toomas Nigola
Mart Raudsaar

Peatoimetaja: Sirje Semm sirje.semm @ eelk.ee 

Tegevtoimetaja: Liina Raudvassar liina.raudvassar @ eelk.ee

Toimetaja: Rita Puidet rita.puidet @ eelk.ee 

Teoloogiline konsultant: Kaido Soom kaido.soom @ eelk.ee

Keeletoimetaja: Sirli Lember sirli.lember @ eelk.ee 

Reporterid:
Tiiu Pikkur tiiu.pikkur @ eelk.ee
Rain Soosaar rain.soosaar @ eelk.ee
Kätlin Liimets katlin.liimets @ eelk.ee

Eesti Kiriku kolumnistid:
Alar Kilp alar.kilp @ ut.ee
Anna-Liisa Vaher anna-liisa.vaher @ eelk.ee
Toomas Jürgenstein toomas @ htg.tartu.ee 
Jaan Tammsalu jaan.tammsalu @ eelk.ee
Kristjan Luhamets kristjan.luhamets @ eelk.ee
Janek Mäggi janek.maggi @ powerhouse.ee
Kristel Engman kristel.engman @ eelk.ee
Urmas Klaas urmas.klaas @ raad.tartu.ee

Levijuht: Sirje Kasemaa sirje.kasemaa @ eelk.ee

Küljendaja: Salme Uustare salme.uustare @ eelk.ee