Esileht » Uudis » Uudised »

Toetame annetusega kiriku­päeva ja laulupeo läbiviimist

02.07.2015 | | Rubriik: Uudised

Armsad vaimulikud, koguduste ja allasutuste juhid! Luteri kiriku sõnakuulutuse üheks oluliseks osaks on muusika ühes selles sisalduva sõnumiga. Nõnda on ka Maarjamaa 800. aastapäevale pühendatud EELK kirikupäev ja vaimulik laulupidu pealkirjaga «Maarjamaa – Isa maa» meie kõigi usuline meeleavaldus, avalik evangeeliumikuulutus usust võõranduvas ja kaugenevas ühiskonnas. Ühtlasi on see tunnistus Kristuse kiriku elavast ja jätkuvalt aktiivsest tööst Eestimaal.
Palun teid innustada oma koguduste liikmeid, kaastöölisi ja vabatahtlikke osalema kirikupäeva üritustel ja laulupeol Tartus 3.–5. juulini. Ühtlasi palun kõikides kogudustes pühapäeval, 5. juulil jumalateenistusel korraldada koguduse korjandus kirikupäeva ja laulupeo läbiviimise toetuseks.
Olen tänulik, kui korjanduse asemel või lisaks sellele otsustavad koguduste või asutuste juhatused «Maarjamaa 800» juubeliaasta suursündmust toetada erakorralise annetusega. Ürituse eelarve on väga pingeline ja enne suursündmuse toimumist ei ole kõik kulud vahenditega kaetud. Kõigi tugi on väga vajalik!
Oma kogutud korjanduse või toetuse saate kanda EELK Kirikupäeva ja Laulupeo Sihtasutuse arvele EE782200221033614967 Swedbankis.
Tänan toetuse eest ning soovin kõigile Isa õnnistust ja rõõmsat pidu!
Urmas Viilma,
peapiiskop

Ükski, kes on pannud käe adra külge ja siis vaatab tagasi, ei kõlba Jumala riigile! (Lk 9:62)