Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Tipptasemel koor annab Tallinnas kontserdi

14.09.2010 | | Rubriik: Teated

Ülemaailmselt tunnustatud Oslo Gospelkoor toob tipptasemel gospelmuusika Kaarli kirikusse reedel, 24. septembril kell 19.
Koor alustas tegevust 1988. aastal ning on kogunud kiiresti tuntust kõikjal maailmas. Koori liikmed on enamjaolt Norra kirikukooride parimad lauljad, kes on kollektiivi pääsemiseks läbinud väga tiheda konkursi.
Oslo Gospelkoori poolt välja antud plaatidest nelja on hinnatud kuldplaadi vääriliseks ning ühte albumit on kahel korral pärjatud plaatinaplaadi tiitliga. Kokku on koor müünud üle miljoni helikandja.
Koori dirigent Tore Aas on ka tuntud produtsent Skandinaavias, Euroopas ja Ameerikas. Ta on koostööd teinud artistidega nagu Andrea Crouch ja Jessie Dixon (USA) ning arranžeerinud või kirjutanud muusikat teiste seas Randy Crawfordile, Michael Boltonile ja Tata Vegale.
Koori repertuaari kuulub lugusid Tore Aasilt, kuid ka traditsioonilisi ning kõigile tuntud gospellaule.
Kontserdile järgneb kell 21 ööpalvus.
Piletid hinnaga 100–500 krooni müügil Piletilevis ja Statoili teenindusjaamades üle Eesti. Gruppidele ja peredele soodustus. VIP-toetaja piletiomanikul kingituseks koori CD, plaadi saab kätte VIP sissepääsu juurest kohapeal! Müügil erihinnaga Oslo Gospelkoori plaadid. Piletite eelmüük lõpeb 23.09. kell 24.
Kontserdi korraldaja MTÜ Crescendo loosib välja kaks priipääset neile, kes vastavad õigesti küsimusele «Mis aastal loodi koor?». Vastused saata aadressil astrid@agape.ee või postiga MTÜ Crescendo, Tehnika 115, Tallinn 10139. 

Teist alust ei saa keegi rajada selle kõrvale, mis juba olemas – see on Jeesus Kristus! (1Kr 3:11)