Slava Ukraine
Esileht » Elu ja Inimesed » Persoon kaasajast »

Tiina Klement elab oma sõnad tõeks

19.06.2013 | | Rubriik: Persoon kaasajast

tiina klementMustamäe Maarja Magdaleena koguduse hingekarjast Tiina Klementit kohates imetlen teda alati.

See väikest kasvu õbluke naine kannab oma auväärse ameti auga välja. Hingekarjane olla pole ju sugugi naljaasi. Elu näitab, et olgu ihumuredega kuidas on, aga kui inimese hing on haige, alles siis on see päris häda käes …
Tiina Klementi hingehoidlikud vestlused Taizé lauludega on toonud mitu aastat rõõmu ja hingerahu Mustamäe sotsiaalkeskuse rahvale, koguduse koostöö toidupangaga on olnud hindamatuks abiks paljudele mustamäelastele. Tänu Norra sõpruskogudustele sai meie Vesiroosi lasteaed mullu oktoobris vahva muinasjututoa, linnaosa elanikud jõulude ajal hingeliigutava kontserdi, aprillis võimaluse nautida kultuurikeskuses Kaja Norra kultuuriõhtut jne.
Kõige tähtsam on aga minu meelest see, et Tiina Klement õpetab mustamäelastele iga oma sõna ja teoga midagi väga olulist: inimeseks olemise kunsti. Seda, et me keegi pole sündinud siia ilma ainult saama, midagi tuleb kogukonnale ka vastu anda. Tänapäeval, kus on liigagi palju tühje sõnu ja õõnsaid loosungeid, on lõpmata kosutav seda kogeda.
On suur au olla selle sügava pühendumise juures, millega Tiina Klement suhtub pühakoja ehitamisse Mustamäel. Loodan siiralt, et ühel tulevasel päeval, mil meie uus kirik on kerkinud ja kogukonnale avatud, osatakse seda vääriliselt hinnata.
Oleme väga tänulikud, et meil on olemas selline inimene nagu Tiina. Südamlikud õnnesoovid mustamäelastelt oma koguduse hingekarjasele 40. sünnipäeva puhul!
Helle Kalda,
Mustamäe linnaosa vanem

Tõstke oma pea ja vaadake üles, sest teie lunastus läheneb! (Lk 21:28)