Esileht » Online » Online artiklid »

Tartus hakkab tegutsema “Jõulurosina linnaosa”

09.12.2009 | | Rubriik: Online artiklid

Linnaosas, mis asub Pirogovi platsi Ülikooli tänava poolsel nurgal, jagatakse tasuta glögi, piparkooke, kirikute jõulusündmuste kavasid, häid soove ning energiat andvaid rosinaid. On ka oma saapapuhastajad, suur jõulukaart kõigi soovide ja tervituste edastamiseks ning jõulujutt. Õnnepanga abil vahetatakse heategusid.

Agape Eesti koostöös Tartu kirikute ning partneritega soovib jõuluajal pakkuda linnaelanikele positiivset, rõõmutoovat jõuluelamust. "Selleks, et tõeline rosin jõuluajas hoopis kaduma ei läheks ja jõulurõõmu teistega jagamiseks piisavalt jaguks, saab igaüks linnaosast kaasa heateo maitse ja moega "rosinaid"", muheleb Agape Eesti juht Herman Jürgens jõulurosina ideest rääkides.

"Hoolimine, märkamine, soojus ja toetus on olulised märksõnad, mida praegusel ajal inimestele meelde tuletada," leiab Õnnepanga eestvedaja Birgit Tolmann. Linnaosas saab lähemalt tutvuda Õnnepanga tegevusega ja vahetada heategusid.

Meisterduskojas saab asjatundjate juhendamisel meisterdada kauneid käepäraseid kingitusi ja jõulukaarte oma kallitele.

Linnaosa on avatud 14. – 15. detsembril kell 12 – 18ni.  Meisterduskoda on avatud kolmapäeval, 16. detsembril kella 14 – 20 Ülikooli kohvikus.

Astrid Raja

Kristus Jeesus on kõrvaldanud surma ning on evangeeliumi kaudu toonud valge ette elu ja kadumatuse. (2Tm 1:10)