Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Tartu Ülikool ja Agape Eesti korraldavad rebasenädala

28.08.2010 | | Rubriik: Teated

Esmaspäeval algab Tartu Ülikooli Rebasenädal eesmärgiga pakkuda nii esmakursuslastele kui ka vanematele tudengitele meeldivat esimest koolinädalat ning pehmendada maandumist koolireaalsusesse. Erinevatel sündmustel ja ettevõtmistel on teiste seas kaastegevad Mart Laar, Marju Lauristin ja Alar Karis.
Koostöös Tartu Ülikooli õppeosakonna ja partneritega korraldab Agape Eesti neljateistkümnendat korda eelkõige esmakursuslaste jaoks mõeldud Rebasenädalat, mis sisaldab õppetööks ja Tartu eluga kohanemiseks vajalikku info jagamist, tudengile kohast intelligentset meelelahutust ja põnevaid väljakutseid.
"Selle aasta üks mõnusaim ja harivaim sündmus on teisipäeva õhtune professorite talkshow "On/Off" koos Marju Lauristini ja Alar Karisega," leiab Daire Tiigivee, Rebasenädala korraldaja. Lisaks toimuvad mitmed Tartu linna ja ajalugu tutvustavad ekskursioonid, külastatakse vana üliõpilaskartseri ning tutvutakse välisüliõpilastega. Ülikooli Kohviku kostitusel saavad tudengid rebasenädala päevi alustada korraliku kohviga.
Rebasenädala kava ja lisainfo on saadaval kodulehel http://rebasenadal.ee.
Lisainfo:
Astrid Raja
Pressiesindaja
Tel: +372 56 507 848 +372 56 507 848
E-post: astrid@agape.ee

Ära lase kurjal võitu saada enese üle, vaid võida sina kuri heaga! (Rm 12:21)