Slava Ukraine
Esileht » Uudis » Uudised »

Tänujumalateenistus toimub Tartus Jaani kirikus 16. oktoobril

30.09.2020 | | Rubriik: Uudised

Olime planeerinud Eesti Kiriku taasilmumise 30. aastapäeva tähistamist 13. märtsil tänu­juma­lateenistusega Tartu Jaani kirikus ja ettekandekoosolekuga Tartu luterlikus Peetri koolis. Kahjuks tuli viimasel minutil tõmmata pidurit, sest maailm läks seoses koroonapandeemiaga lukku.

Püüame nüüd minna uuele ringile, aga mööndustega. Jääb tänujumalateenistus Tartu Jaani kirikus, sest tänase seisuga pole kirikutes toimuvaid jumalateenistusi keelatud, kui järgitakse kõiki ohutusnõudeid. Ära jääb ettekandekoosolek Peetri koolis.

Ootame Eesti Kiriku lugejaid, endisi töötajaid, kaasautoreid, koostööpartnereid koos rõõmustama ja tänama Jumalat nii meie eelkäijate eest, kes andsid Eesti Kirikut välja aastatel 1923–1940, kui ka nende eest, kes 30 aastat on panustanud oma tööd taasilmunud Eesti Kiriku toimetamisel.

Ootame teid reedel, 16. oktoobril kell 11 Tartu Jaani kirikusse tänujumalateenistusele. Palun tulijatel kindlasti ennast eelregistreerida aadressil ek@eelk.ee või tel 733 7790.

Jälgime valitsuse korraldusi ürituste korraldamisel ja kui tarvis, teeme jooksvalt muudatusi.

Sirje Semm,

peatoimetaja

Igaühelt, kellele on antud palju, nõutakse palju, ja kelle hoolde on jäetud palju, sellelt küsitakse veel rohkem. (Lk 12:48)