Slava Ukraine
Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Tallinna Toomkoolis algas õpilaste vastuvõtt

16.02.2022 | | Rubriik: Teated

Tallinna Toomkool võtab vastu uusi õpilasi 1. klassi, mis alustab õppetööd 2022. aasta sügisel.
Tallinna vanalinnas kahes koolihoones tegutsevas Tallinna Toomkoolis on kristlik väärtuskasvatus, sõbralikud inimsuhted, inglise keele süvaõpe emakeele meetodil 1. klassist huviringina, eraldi poiste ja tüdrukute väikese õpilaste arvuga klassid.

Tallinna Toomkool tugineb eraõigusliku üldhariduskoolina kristlikele tõekspidamistele, mis on aluseks isiksuse täisväärtuslikule elule ning teenivad üldist hüve ühiskonnas. Kool rõhutab hariduse isiksuslikku, kultuurilist ja ühiskondlikku toimet, luues aluse muutuvas maailmas toimetuleva, kaasinimestest hooliva ja väärika isiksuse arenguks. 

Toomkool tähtsustab antiikseid, kristlikke ja isamaalisi väärtusi, loob aluse ühiskondlikult vastutustundliku ja kodanikuühiskonna põhimõtteid austava isiksuse kujunemiseks. Toomkool väärtustab kristlikku kultuuri, luterlikku traditsiooni, eesti kultuuripärandit ning ajaloolise Tallinna Toomkooli pärandit.

Tallinna Toomkooli kohta loe täpsemalt aadressil https://www.toomkool.ee
Kui soovid, et sinu laps kandideeriks Tallinna Toomkooli 1. klassi, täida ankeet aadressil

https://www.toomkool.ee/vastuvott/opilase-eelregistreerimine
Lisaküsimuste korral kirjutage: tallinna.toomkool@eelk.ee. 

Inimese Poeg ei ole tulnud, et lasta ennast teenida, vaid et ise teenida ja anda oma elu lunaks paljude eest! (Mt 20:28)