Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Tallinna Toomkool otsib klassiõpetajaid

25.02.2015 | | Rubriik: Teated

Tallinna Toomkool otsib oma sõbralikku kollektiivi klassiõpetajat, kes oleks valmis alustama meie koolis tööd alates 1. maist 3. poisteklassi õpetajana.
Õpetajakandidaadilt ootame pedagoogilist kõrgharidust (klassiõpetaja eriala). Omalt poolt pakume väikest ja meeldivat kooliperet, kus väärtustatakse kristlikku kultuuri, luterlikku traditsiooni, Eesti kultuuripärandit ning Tallinna Toomkooli ajaloolist pärandit.
Sooviavaldusi koos CV-ga oodatakse 9. märtsiks aadressil tallinna.toomkool@eelk.ee või postiaadressil Apteegi 3, 10146 Tallinn. Kasuks tuleb vaimuliku soovituskiri!
* * *
Tallinna Toomkool otsib oma kooli kollektiivi klassiõpetajaid, kes oleks valmis alustama meie koolis tööd 1. septembrist.
Õpetajakandidaadilt eeldame pedagoogilist kõrgharidust (klassiõpetaja eriala) või kõrgharidust sooviga ümber spetsialiseeruda klassiõpetajaks. Omalt poolt pakume väikest ja meeldivat kooliperet, kus väärtustatakse kristlikku kultuuri, luterlikku traditsiooni, Eesti kultuuripärandit ning Tallinna Toomkooli ajaloolist pärandit.
Sooviavaldusi koos CV-ga oodatakse 23. märtsiks aadressil tallinna.toomkool@eelk.ee või postiaadressil Apteegi 3, 10146 Tallinn. Kasuks tuleb vaimuliku soovituskiri!

Kandke üksteise koormaid, nõnda te täidate Kristuse seadust. (Gl 6:1)