Slava Ukraine
Esileht » Uudis » Uudised »

Tallinna linnamisjon loodi 15 aastat tagasi

14.09.2007 | | Rubriik: Uudised

Pühapäeval, 16. septembril tähistatakse Tallinna Peeteli kirikus Tallinna linnamisjoni asutamise 15. aastapäeva.Tähtpäeva alustatakse piduliku jumalateenistusega kell 11, seejärel istutakse ühisesse kohvilauda. Kehakinnitusele järgneb konverents. Sõna saavad linnamisjoni asutajad õpetaja Avo Üprus, esimene juhatuse esinaine Maia-Reet Ehandi, raadioajakirjanik Heidi Tammar jt.
MTÜ Tallinna Linnamisjon asutati 1992. aasta juulis eesmärgiga anda inimestele hinge- ja ihuabi. Alustati supiköögiga, toidu- ja riideabi jagati eakatele ja paljulapselistele peredele. Linnamisjoni head partnerid ja toetajad olid siis soomlased. Suurema osa tööst tegid tollal vabatahtlikud.
Linnamisjon on oma tegevuse 15 aasta jooksul üle elanud paremaid ja halvemaid aegu. Kõike seda tahetaksegi meenutada ja heita pilk ka tulevikku. Aastapäeva tähistamisele oodatakse kõiki alustajaid, vabatahtlikke töötajaid ja linnamisjoni kliente. Tulge, et koos meelde tuletada algusaastaid.

Tiiu Pikkur

Igaühelt, kellele on antud palju, nõutakse palju, ja kelle hoolde on jäetud palju, sellelt küsitakse veel rohkem. (Lk 12:48)