Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Täienduskursused instituudis

07.03.2018 | | Rubriik: Teated

Usuteaduse instituut kutsub 16. märstil peretööalasele täienduskursusele ja 17. märtsil täienduskursusele „Suhte ehituskivid noortele“.
Esimesel koolitusel tutvustab Pia Ruotsala peretöö võimalusi koguduses, „Paarisuhte ehituskivide“ põhimõtteid ja metoodikat.
Teise kursuse koolitaja Arja Seppänen on pedagoog, teoloog ja peresuhete spetsialist, kes on aastaid koolitanud koolitajaid „Suhte ehituskivide“ programmidesse ning juhtinud programmide väljatöötamise protsessi.
Eestis on juba kasutusel  mitu „Paarisuhte ehituskivide“ programmi ja nüüd on tõlgitud eesti keelde ka „Suhte ehituskivid noortele“.
Koolitusel õpitakse, kuidas toetada noorte suhtlemisoskusi, tunnetega toimetuleku mehhanisme, turvalisi konflikti lahendamise viise, usalduse, andestamise, pühendumise ja valikute tegemise arendamist noortele ja läbi selle vähendada probleeme (nt lähisuhtevägivald).
oodatud on kõik huvilised: vaimulikud, psühholoogid, pedagoogid, hingehoidjad, terapeudid, noorsootöötajad, koolitajad.
Koolitused toimuvad algusega kell 10 instituudis Tallinnas Pühavaimu 6. Koolitused on osalustasuga, mis sisaldavad koolituse ja lõunasöögi.
Koolitustele saab registreeruda hiljemalt 13. märtsiks aadressil kerstin.kask@eelk.ee või tel 553 0399.

Seadus on ju antud Moosese kaudu, arm ja tõde aga tulnud Jeesuse Kristuse kaudu. (Jh 1:17)