Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Täienduskursus usuteaduse instituudis

18.10.2017 | | Rubriik: Teated

Kirikumuusika osakond ootab 28. oktoobril kell 10–14 pühapäevakooli õpetajaid, laste muusikaringide juhendajaid, kirikumuusikuid ja kõiki, keda huvitab muusika ja kristliku kasvatuse valdkond, koolitusele „Laululinnu lood”.
Koolitust viib läbi Risti koguduse organist Helle Suurlaht, kes on õppinud Viljandi Kultuuriakadeemias väikekannelt ja on pärimusmuusikaõpetaja Keilas Waldorfkoolis Läte. Koolitusel tutvustab ta kandlemängu põhilisi võtteid. Laulik „Laululinnu lood“ on hea allikas, mida hakatakse koos kandlega lahti harutama. Kellel on see laulik või/ja väikekannel olemas, võiks selle kaasa võtta. Lisaks mängitakse vanu eesti rahvamänge. Koolitusel osalemiseks ei pea oskama kannelt mängida.
Koolitustasu 20 eurot sisaldab lisaks koolitusele kohvipausi. Registreerumine kuni 25. oktoobrini. Kindlasti tuleks lisada, kas vajatakse pilli.
Elektrooniline registreerumine: https://docs.google.com/forms/d/1AuMNwJlvL5bma8Z28eJ95P6rxnwd6BeLdwoa1u0y-1U/edit. Kohtade arv on piiratud.
Info: Kersti Petermann, tel 514 6341 või Kristel Aer, tel 502 0950.

Kristus ütleb: Ma olin surnud, ning ennäe, ma elan igavesest ajast igavesti ning minu käes on surma ja surmavalla võtmed! (Ilm 1:18)