Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Täienduskoolitus „Vanemluse ehituskivid“

20.09.2017 | | Rubriik: Teated

Koolitus toimub 7. oktoobril kell 10–17 usuteaduse instituudis Tallinnas Pühavaimu 6.
Koolitusele on oodatud kõik peresuhetest ja peretööst huvitatud. Osalemiseks ei pea olema lapsevanem. Koolitus pakub vajalikke teadmisi ja julgustab vanemluse teemat käsitlema koguduses, peretöös, nõustamises, sotsiaaltöös ja pedagoogilises töös (koolis, lasteaias). Ehituskivid on suurepärane ennetava töö vahend, mida kasutada näiteks rasedatele suunatud perekoolis, perelaagris ja pereteenistustel. Seminaride kaudu on koguduse juurde tulnud ka uusi inimesi.
Vanemluse majas on 9 ehituskivi: pühendumine, emotsioonid, intiimsus ja seksuaalsus, konfliktid, sõnad, teod, usaldus, andestus, armastus. Ehituskivid on konkreetne viis teha nähtavaks erinevate valdkondade mõju teineteisele.
Ehituskivid on mõeldud igas vanuses inimestele. Need on mõeldud spetsialistidele ja vabatahtlikele, paaridele ja lapsevanematele – need on kõigile. Nende abil võib leida tee iseendasse ja teise inimeseni.
Koolitaja on Lii Lilleoja, kes on pere- ja kasvatusnõustaja, Tallinna Ülikooli lektor ning nõustaja EELK Perekeskuses.
Koolitustasu 18 eurot sisaldab lisaks koolitusele lõunasöögi ja kohvipausi. Registreeruda hiljemalt
4. oktoobriks.
Elektrooniline registreerumine https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfM1kLFI8j9P5_eF1VvnbCJZdFCTLrKrR75B_fclqt9q87Eog/viewform
Info: Kerstin Kask, tel 553 0399 või kerstin.kask@eelk.ee.

Nõnda peab ülendatama inimese Poeg, et igaühel, kes usub, oleks temas igavene elu. (Jh 3:14b,15)