Esileht » Elu ja Inimesed » Kirikuelu »

Selle aasta suursündmus on Kristuspäev

04.01.2012 | | Rubriik: Kirikuelu

 Meil on suur rõõm kutsuda teid külastama Heartbeat Tallinn 2012 kodulehekülge aadressil www.2012.ee/ee .

Selle aasta juulikuus leiab Tallinnas aset unikaalne misjonisündmus Heartbeat Tallinn 2012. Nädala raames ning sellele eelnevate sündmustega soovime praktilisel viisil teenida inimesi Tallinnas ja mujal Eestis. Soovime, et meil võiksid olla südamed pilgeni täis Jumala armastust ja usume, et Heartbeat Tallinn aitab tuua Jumalat inimeste südametesse.
Heartbeat Tallinna jaoks on ettevalmistamisel mitmed praktilise abi projektid. Nädala raames luuakse siinsete kristlaste ja koguduste toetamiseks kodulehekülg Jeesus.net, mille kaudu internetis evangeeliumi kuulutada, kasutades koolituse läbinud e-mentorite abi ja tuge. Eestisse tuleb spordimisjoni meeskond, et aidata kohalikel kogudustel sporditegemise kaudu evangeeliumi kuulutada. Samuti toimub mitmepäevane noorteralli Shine, mis pakub tegevust ja positiivseid väljakutseid nii kristlasest kui mittekristlasest noorele.
Kõikjal Eestis kutsume kristlasi palvele meie maa ja rahva pärast, luues nii palvevõrgustiku, millest igaüks saab osa võtta. Heartbeat Tallinna raames toimub kristlaste suur palvekogunemine – Kristuspäev –, tähistamaks meie ühtsust Jumalas ning õhutamaks meid veelgi enam palvele. Kristuspäeval musitseerib ligi tuhandeliikmeline kirikutevaheline ühendkoor, kuhu pääsevad valitud koorilauljad. Koorijuhid, ootame teid oma kooridega osalema! Täpsem info e-posti aadressil merle@agape.ee.
Sündmuste ning tegevuste nimekiri täiustub pidevalt ning paljud seminarid, kontserdid ja kogunemised toimuvad juba enne Heartbeati nädalat. Et saada uudiskirju ning olla kursis viimaste uudistega, tasub end kodulehel kasutajaks teha.
Heartbeat Tallinn saab teoks, kui igaüks meist omal viisil sellesse panustab ja kui me üheskoos oma maast ning rahvast hoolime.
Heartbeat Tallinn toimub 24.–29. juulini Agape Eesti ja Agape Euroopa eestvedamisel koostöös Eesti Kirikute Nõukogu, Tallinna Kesklinna valitsuse, Eesti Evangeelse Alliansi, EELK Misjonikeskuse ja paljude kohalike koguduste ning organisatsioonidega.
Heartbeat Tallinna meeskond

Järelikult ei ole te nüüd enam võõrad ja majalised, vaid pühade kaaskodanikud ja Jumala kodakondsed. (Ef 2:19)