Slava Ukraine
Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Raamatu ja plaadi esitlus

22.10.2014 | | Rubriik: Teated

vaimulikud motisklused copyKontsertmõtisklusega «Rõõmu allikas» esitletakse 1. novembril kell 17 Tallinna Jaani kirikus Jaan Tammsalu ja Anu Raua ühisraamatut «Vaimulikud mõtisklused 3» (256 lk) ning Robert Jürjendali ja Jaan Tammsalu ühisplaati «Rännak rõõmu allikale».
Musitseerivad Robert Jürjendal kitarril ja kitarrorelil, Anti Jürjendal tšellol ja Liis Viira harfil. Mõtisklevad Jaan Tammsalu ja Anu Raud.
Raamat ilmub Johannes Esto Ühingu väljaandel, selles on 38 värvifotot Anu Raua vaibaloomingust ja mõtisklused. «See on kahe ränduri raamat. Nende sõprus on kestnud paarkümmend aastat. Nende koduuksed on olnud teineteisele avatud. Uksed avanevad, kui neil on hinged. Loodame, et selle raamatu sõnad ja pildid lähevad hingest hinge ja juhatavad ränduritele koduteed,» kirjutatakse raamatu tutvustuseks. Raamatut saab ette tellida kirjastuse kodulehe kaudu, hind 14 eurot.
Paljudes paikades toimunud Robert Jürjendali ja Jaan Tammsalu kontsertmõtisklused on saanud plaadiks, kuhu kauniks helivaibaks on kootud Robert Jürjendali helge muusika, Jaan Tammsalu mõtisklused ja keldi palved.

Heitke kõik oma mure tema peale, sest tema peab hoolt teie eest. (1Pt 5:7)