Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Raamatu „Eluga rahul“ esitlus ja autori loeng

30.10.2019 | | Rubriik: Teated

Huvilised on oodatud teisipäeval, 12. novembril kl 16–19 Saara Kinnuneni raamatu „Eluga rahul“ esitlusele ja autori loengule usuteaduse instituuti (Tallinn, Pühavaimu 6).
„Minevik on ühtedele jõuallikas, teistele taak. Mineviku kogemused mõjutavad meeleolu, elujõudu, suhteid, mina-pilti ja kogu meie ülejäänud elu. Minevikku ei saa muuta, kuid sellega on võimalik ära leppida. Kuidas leppida eluga nii, et jaksaks elada? Kuidas välja uurida, kust jõu kuhtumine ähvardab? Kuidas jõuda kokkuleppele iseendaga, et saaks elada nii, et valusast minevikust saaks edasiviiv jõud?
„Eluga rahul“ vastab nii nendele kui paljudele teistele enesehinnanguga seotud küsimustele. See on raamat enese leidmisest, endast arusaamisest ja iseendaga rahul olemisest.”
Raamatut „Eluga rahul” esitleb kirjanik, sotsiaalpsühholoog ja psühhoterapeut Saara Kinnunen Soomest. Saara on kirjutanud 16 raamatut, millest eesti keeles on ilmunud „Las ma olen laps“, „Igatsus isa järele“ ja „Leivad ühes kapis“.
Saara on aastaid töötanud pereterapeudina Vaasas perekeskuses, tal on viis last ja hulgaliselt lapselapsi.
Info: Kerstin Kask, tel 553 0399, kerstin.kask@eelk.ee
Loeng on tasuta, esitus soomekeelne, tõlgib Anneli Tamme. Toimub II korrusel, A3 ruumis. Soovi korral vabatahtlik annetus EELK UI õppeasutuse töö toetamiseks.

Kristus ütleb: Kui mind maa pealt ülendatakse, siis ma tõmban kõik enese juurde! (Jh 12:32)