Slava Ukraine
Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Raadio hommikupalvused jõuavad kaante vahele

31.08.2011 | | Rubriik: Teated

Novembri algul ilmub Johannes Esto Ühingu kirjastusel kaks vaimuelu ergutavat raamatut, mida saab soodushinnaga ette tellida.
Toomas Paul, Arm ja aare. 7 x 7 hommikupalvust
Raamat sisaldab valiku aastatel 2005–2011 Vikerraadios peetud hommikupalvustest.
Mees, kes on tõlkinud Uue Testamendi ja kirjutanud põhjaliku doktoritöö Eesti piiblitõlkimise ajaloost, võiks raadiosalvestustele minna lootuses, et küll ta kohapeal improviseerib. Hoolimata oma kauaaegsest kogemusest vaimulikuna, Toomas Paul nii ei arva. Ta teab, kui palju on kuulajaid. Ta hoolib igast inimesest ja astub nädala hommikupalvuste salvestuseks stuudiouksest sisse, seitse paberit peos.
184 lk, pehme köide, ettetellimise hind 8 €.
Jaan Tammsalu, VM. Vaimulikud mõtisklused
Tegu on valikuga Tartu Pereraadios viimastel aastatel kõlanud vaimulikest mõtisklustest. Jaan Tammsalu: «Tavaliselt loen mina raamatuid, aga olen leidnud ühe raamatu, mis loeb mind. Umbes nii on keegi kord kirjutanud Piibli kohta. Minagi olen seda kogenud. Vaimulikud mõtisklused on raamat, milles püüan piiblitekstide abil vaadelda elu, juhatada teed, lohutada ja julgustada.»
240 lk, pehme köide, ettetellimise hind 10 €.
Ettetellimiseks kanda raha EELK Tallinna Jaani koguduse arveldusarvele Swedbankis 221001159467 või SEBs 10002004163009 märksõnaga «Arm ja aare» (8 €) või «VM» (10 €). Raamatuid saab tellida kirjastuse kodulehelt www.johannes.ee , Tallinna  Jaani kogudusest, Tallinna kristlikust raamatukauplusest Logos ja Tartu  Pauluse raamatukauplusest.

Heitke kõik oma mure Tema peale, sest Tema peab hoolt teie eest. (1Pt 5:7)