Esileht » Elu ja Inimesed » Kirikuelu »

Raadio 7 tänas toetajaid

13.05.2015 | | Rubriik: Kirikuelu

Peatoimetaja Helle Aan (paremal) ja toimetaja Haldi Leinus võõrustajarollis. Liina Raudvassar

7. mail toimunud heategevusõhtuga, kus kõlas hea muusika ja tuttavate raadiohäälte esituses noppeid värskest kogumikust «Sõna tänaseks päevaks», soovis Raadio 7 tänada oma sõpru ja heldeid tegevuse toetajaid.

«Soovime teid tänada teie toetuse, koostöö ja eestpalvete eest,» seisis kutsel, mis jõudis paljudeni. Tallinnas Toompea nõlval asuvasse nelipühi kirikusse olid kõik Raadio 7 kuulajad, sõbrad ja toetajaliikmed teretulnud alates kelle kuuest õhtul. Meeleolu aitas hoida Toomkoguduse Katedraali ansambel koosseisus Tommi Nikki, Ahti Bachblum, Karvin Lillepea, Kristiina Lillepea, Raul Arras ning hiljuti ansambliga liitunud Eva-Liisa Luhamets. Veel laulis muusik ja helilooja Piret Laikre.
Külaliste keskel liikusid toimetajad Helle Aan ja Haldi Leinus ning teisedki raadioinimesed, kelle hääl on eetri vahendusel tuttav. Enne ja pärast tänuõhtu etteasteid oli avatud pannkoogikohvik, annetuskasti kutsuti jätma oma toetus Raadio 7 töö tarbeks. Kohapeal sai täita avaldust raadio sõprade klubi liikmeks astumiseks.
Mittetulundusühinguna ei ole Raadio 7-le võõras mure, kuidas ja kellelt saada oma tegevuseks vajalik ressurss. Toetuspalvega kuulajaskonna poole pöördumine on vilja kandnud ning regulaarselt Raadio 7 tegevust toetajad kuuluvad sõprade klubisse, kuhu on teretulnud kõik soovijad. Iga lahke annetaja saab kuus vähemal neljaeurose toetuse eest trükise «Sõna tänaseks päevaks», mis ilmub kord kvartalis.
Raadio 7 on 1993. aastal loodud meediaorganisatsioon, mis on sõnastanud oma missiooniks pakkuda kuulajatele kristlikele väärtustele tuginevat programmi. Tegutsedes «kuulaja jaoks ja kuulaja pärast» nähakse sihtrühmana «tõde otsivat inimest».
Liina Raudvassar

Ükski, kes on pannud käe adra külge ja siis vaatab tagasi, ei kõlba Jumala riigile! (Lk 9:62)