Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Pühalaulu kool alustab

06.09.2017 | | Rubriik: Teated

Pühalaulu kool alustab VI õppeaastat 14. septembril kell 17.30 Kaarli kiriku keldris  ja kutsub vanu ja uusi sõpru oma tegevusega liituma. Kui keegi kaalub Pühalaulu kooliga ühinemist või taasühinemist, siis on hea meelde tuletada, et teretulnud on kõik huvilised, ka need, kes arvavad, et nad on ebamusikaalsed või koguni ei pea viisi. Mitte keegi ei ole Pühalaulu kooli jaoks ebamusikaalne, sest pühalaul ei olegi muusika selle tavalises mõistes. See on pühakirja keskendunud lausumine ja selle tegevuse kaudu võib inimene muu hulgas avastada endas musikaalsuse sädeme.
Ebamusikaalsus ei ole siinkohal tõsiseltvõetav argument. Kõik, kes tõeliselt tahavad pühalaulu õppida, saavad õpetust ja abi. Kogemus on näidanud, et püsivus viib siingi sihile. Meie hulgas on juba kogenud pühalauljaid, aga on ka neid, kes teevad alles esimesi samme. Me õpime koos, üksteist toetades ja hoolimata kogemuste erinevustest saame kenasti koos tegutseda.
Pühalaulu kooli eripära on veel selles, et teretulnud on ka need, kes ei saa iganädalaselt osaleda. Kõik inimesed on alati teretulnud ka siis, kui nad saavad osaleda harvem. Vajalikke materjale saab nii koolist kui meie kodulehelt www.psalmus.eu. Samuti on võimalik pühalaulu koolitust kutsuda oma kogudusse.
Eerik Jõks

Täna, kui teie Tema häält kuulete, ärge tehke oma südant kõvaks. (Hb 3:15)