Esileht » Arvamused » Arvamus »

Pluss ja miinus

09.03.2010 | | Rubriik: Arvamus, Uudised

+ Pauluse mehed kogunevad piibli- ja palveringi
Tartu Pauluse koguduse mehed kogunevad veebruari keskpaigast kiriku vastas asuvasse Sodiaagi kohvikusse, mida peab koguduse liige Roland Noorhani. Piibli- ja palveringi juhib Soome misjoniseltsi Sley misjonär Sakari Seppälä (fotol), kellele on suureks rõõmuks jagada teadmisi usu vallast.
Praegu on arutlusteemana käsil «Väike katekismus», kohal käib kümmekond meest, rõõmsat Jeesuse-otsijat, nagu ütleb meesteringile kiriku remondi ajal ulualust pakkuv Noorhani. Eks tuleb see kasuks ka ärile, sest «kui jumalasõna kohvikusse tuleb, on see õnnistatud paik», ütleb meeste palveringis osalev kohvikupidaja. Järgmine kokkusaamine on taas teisipäeval kell 17.

– Püha Vaimu perekohvik on lõpetanud tegevuse
Möödunud sügisel Tallinnas Püha Vaimu koguduses tööd alustanud perekohvik, mida juhtisid soome misjonärid Maria ja Jukka Repo, on oma töö lõpetanud. Koguduse poolt inimesi osalema kutsunud Tiina Raud nendib, et kahjuks kogunes kokkusaamistele pereväärtuste üle arutlema vaid mõni pere.
Otsustati, et pole õige kahe-kolme huvitunud pere pärast misjonäride aega kulutada, ka osutus liiga keeruliseks muuta varem kokkusaamiseks plaanitud aega. Siiski on kogudus positiivselt meelestatud ja loodab perekohviku sügisel taas tööle panna.
EK

Kristus Jeesus on kõrvaldanud surma ning on evangeeliumi kaudu toonud valge ette elu ja kadumatuse. (2Tm 1:10)