Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Plaadiesitluskontsert Cyrillus Kreegi muusikast

18.11.2020 | | Rubriik: Teated

Vanalinna Hariduskolleegiumi orkester on välja andnud plaadi Cyrillus Kreegi muusikaga ja esitleb plaati neljapäeval, 19. novembril kell 19 Tartu Jaani kirikus. Dirigent Rasmus Puur.

VHK orkester on viimase viie aasta jooksul keskendunud valdavalt eesti muusika esitamisele. Selle ajaga on toimunud autorikontserdid Ester Mägi, Cyrillus Kreegi, Mart Saare, Veljo Tormise, Tõnu Kõrvitsa, Arvo Pärdi ja Erkki-Sven Tüüri muusikast ning esinetud on üle Eesti nii väikestes külades, alevites, asulates kui suuremates linnades kokku enam kui 150 kontserdiga. Käesoleval suvel salvestati päris oma album ja sellel kõlab Cyrillus Kreegi muusika. Miks just Kreegi muusika – sest oleme tema muusikaga ilmselt kõige enam koos muusikas olnud ning … ta lihtsalt on nii hea!

Kontsertidel on müügil CDd ja piiratud koguses vinüüle. Annetuspiletid hinnaga 5, 10 ja 15 eurot müügil kohapeal sularahas.

Lisaks Tartule toimuvad plaadiesitluskontserdid veel K, 18. novembril kell 19 Paide Püha Risti kirikus ja E, 23. novembril kell 19 Tallinna Niguliste kirikus. 

Seadus on ju antud Moosese kaudu, arm ja tõde aga tulnud Jeesuse Kristuse kaudu. (Jh 1:17)