Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Piibli- ja misjonikursus alustab septembris

17.08.2016 | | Rubriik: Teated

Noorte piibli- ja misjonikursuse kuues lend alustab oma õppetööd 16. septembril Põltsamaa kiriklas.
Ootame jälle kursusele osalema 18–30aastaseid noori, kes on soovitatavalt leeris käinud või muidu omandanud põhiteadmised kristlikust usuõpetusest ning kes tahavad õppida paremini tundma kolmainu Jumalat ja Piiblit. Kursus on hea võimalus kasvada kristlasena, otsida oma kutsumust ja avastada oma ande ning sellele püüavad kaasa aidata ka kodutööd. Kursusel käsitletakse järgnevaid teemasid: Piibel, Jumal, Jeesuse elu ja õpetus, patt ja arm, lunastus, Püha Vaim ja armuannid, kolmainuõpetus, diakoonia, hingehoid, jutlustamine, sakramendid, rühmadünaamika, enese ja rühma juhtimine, misjon ja usuelu hoidmine. Kevadhooajal rakendatakse õpitut praktikal kodukoguduses.
Kursusel osalemiseks tuleb soovijal saata lühike enesetutvustus: kes ma olen, millega tegelen, milline on minu suhe kogudusega praegu ning miks soovin osaleda piibli- ja misjonikursusel, mida loodan sealt saada. Lisaks tuleb rääkida plaanist oma koguduse vaimulikuga ja paluda tal saata soovituskiri. Nii enesetutvustus kui soovituskiri kirjutatakse vabas vormis ja saadetakse aadressile titta.hamalainen@eelk.ee.
Kursus toimub Põltsamaa kiriklas järgmistel kuupäevadel: 16.–18. september, 21.–23. oktoober, 18.–20. november, 16.–18. detsember, 20.–22. jaanuar, 10.–12. veebruar, 10.–12. märts, 21.–23. aprill, 19.–21. mai. Nädalavahetustel kohalviibimine on oluline.
Info: titta.hamalainen@eelk.ee või 5342 4277.
Titta Hämäläinen

See ei sünni väe ega võimu läbi, vaid minu Vaimu läbi, ütleb vägede Issand. (Sk 4:6)