Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Palvepäev rahu eest Jeruusalemmas

03.10.2007 | | Rubriik: Teated

Miljonid kristlased üle maailma palvetavad pühapäeval, 7. oktoobril rahu eest Jeruusalemmas. Tänavu tähistas Iisrael Jeruusalemma vabastamise 40. aastapäeva, kuid olukord on pingelisem kui kunagi varem.
Esmakordselt peeti palvepäeva Jeruusalemma eest oktoobri esimesel pühapäeval 2004. aastal umbes 40 riigis. Tänaseks on sellega liitunud miljoneid osalejaid sajakonnast riigist.
Kutsun Eesti kristlasi üles palvepäevaga liituma ja palvetama vähemalt ühe jumalateenistuse ajal rahu eest Jeruusalemmas. Palun ka igal palvepäevaga liitunud kogudusel endast teada anda, et saaksin sellest rahvusvahelist juhtkonda informeerida. Ise ühinen palvega Jeruusalemmas, kus viibin sel päeval koos Eesti grupiga.
Piibel käsib meid palvetada rahu eest Jeruusalemmas. Praegune aeg Pühas Linnas on pingeline – Jeruusalemm vajab meie palveid.
Peeter Võsu,
Iisraeli keskuse president

Tema on andnud sulle teada, inimene, mis on hea. Ja mida nõuab Issand sinult muud, kui et sa teeksid, mis on õige, armastaksid headust ja käiksid alandlikult koos oma Jumalaga? (Mi 6:8)