Esileht » Uudis » Uudised »

Otsused

27.01.2016 | | Rubriik: Uudised

Konsistooriumi jaanuarikuu istungil
Taavi Laanepere on vabastatud Eesti kaitsejõududes kaplanina teenivate EELK vaimulike peakaplani ülesannetest alates 1. jaanuarist. Gustav Kutsar on määratud Eesti kaitsejõududes kap­lanina teenivate EELK vaimulike peakap­laniks alates 1. jaanuarist. Taavi Laanepere on määratud kaitseväe kaplaniteenistuse vikaarkaplaniks alates 1. jaanuarist peakaplan Gustav Kutsari alluvuses.
Jutlustajatele esitatavate haridusnõuete ja eksamineerimise korra punkti 4.7 alusel otsustati anda välja litsents Lääne-Harju praostkonna jutlustajale Riina Kaukverile (Rapla ja Järvakandi kogudus).
Kinnitati EELK konsistooriumi ja EELK Usuteaduse Instituudi 2016. aasta eelarve, mis on leitavad EELK sisevõrgust.
Kinnitati EELK Perekeskuse põhimäärus, mis on leitav EELK sisevõrgust.

Konsistooriumi kantselei töötajad
Sekretariaat
Sekretär Sigrid Põld, tel 627 7350, sigrid.pold@eelk.ee.
Kantsleri assistent Anne-Mari Mölderkivi, tel 627 7357, anne-mari.molderkivi@eelk.ee.
Peapiiskopi assistent Eerik Jõks, tel 646 1034, 627 7361, eerik.joks@eelk.ee.
Personalitöö spetsialist Eve Kruus, tel 627 7364,
eve.kruus@eelk.ee.
Personalitöö assistent Epp Rebane, tel 627 7364,
epp.rebane@eelk.ee.
Arvuti tarkvaraspetsialist  Riina Sildvee, tel 627 7351,
riina.sildvee@eelk.ee.
Arhivaar Janis Tobreluts,
tel 627 7371,
janis.tobreluts@eelk.ee.
Arhivaalide korrastaja Triin Talumaa, tel 627 7371,
triin.talumaa@eelk.ee.
Koguja kasutajatugi Külli Saard, tel 633 7677,
kylli.saard@eelk.ee.
Autojuht Margus Suurväli, margus.suurvali@eelk.ee.
Avalike suhete talitus
Avalike suhete spetsialist Kalle Kõiv, tel 5191 2995,
press@eelk.ee.
Avalike suhete assistent Toomas Nigola, tel 529 6049, press@eelk.ee.
Rahvusvaheliste ja avalike suhete assistent Eva-Liisa Luhamets, tel 627 7359,
eva-liisa.luhamets@eelk.ee.
Diakooniatalitus
Juhataja Avo Üprus, tel
627 7363, avo.uprus@eelk.ee.
Diakooniasekretär Kadri Kesküla, tel 5629 3202,
kadri.keskula@eelk.ee.
Raamatupidamine
Raamatupidaja Reet Umjärv, tel 627 7368,
raamatupidamine@eelk.ee.
Raamatupidaja-kassapidaja Marika Akkerman, tel 627 7369, marika.akkerman@eelk.ee.
Allikas: www.eelk.ee

Tänage Isa, kes teid on teinud kõlblikuks osa saama pühade pärandist valguse riigis. (Kl 1:12)