Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Õnnitlemisest Eesti Kirikus

13.11.2019 | | Rubriik: Teated

Eesti Kirikus avaldatakse õnnitlustekste täiesti tasuta, nagu ka kirikuvalitsuse teateid, kirikukontserte ja nekrolooge (vt www.eestikirik.ee/reklaam/).
Kirikumuusikute hulgas on olnud rahulolematust, kui keegi kirikumuusikuist ei ole õnnitletavate hulgast leidnud oma nime. Kirikumuusika liidu juhatus on nüüd võtnud vastu otsuse ja soovib edaspidi õnnitleda vaid oma liikmeid. Seega vabandame kõigi teiste töötavate ja pensionile läinud kirikumuusikute ees, kui nad oma nime õnnitletavate hulgast ei leia. „Otsus on tingitud sellest, et me ei saa tagada kõiki kirikumuusikuid sisaldava nimekirja täielikkust ja õigsust, küll on meil aga olemas liidu liikmete nimekiri, mida oleme kohustatud pidama ja mille õigsuse ja täielikkuse eest saame vastutada,“ kirjutab liidu esimees Tuuliki Jürjo toimetusele saadetud kaaskirjas.
Toimetus ei otsi ise inimesi, keda õnnitleda, vaid kasutab meile edastatud andmebaase. Aga kõik toimetusse saadetud õnnitlused jõuavad lehte. Ja miks mitte õnnitleda ka teisi koguduse töötegijaid ja liikmeid, nagu seda paljud kogudused teevad Vikerraadios. Seega, kui tahate olla õnnitletud või soovite kedagi õnnitleda, siis palun andke sellest aegsasti teada e-aadressil rita.puidet@eelk.ee või tel 733 7797.
Eesti Kirik

Vaata, sulle tuleb sinu kuningas, õiglane ja aitaja! (Sk 9:9)