Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

On aeg registreerida juubelikonverentsile!

19.04.2017 | | Rubriik: Teated

26.–27. maini toimuv EELK juubelikongress läheneb kiiresti. Ettevalmistustööd käivad täie hooga. Kongressile on ennast registreerinud umbes 160 osavõtjat. Loodetavasti on osavõtjate hulk tunduvalt suurem. Sellepärast palume teid võimalikult aegsasti ennast kongressi osavõtjaks registreerida.
Registreerimislehe leiab EELK koduleheküljelt siseveebis. Nende jaoks, kes tahavad Tartus saada majutust, on viimaseks registreerimise päevaks 25. aprill. Nendel, kes majutust ei soovi, palume registreerida hiljemalt 21. maiks.
Kongressi teine päev on avatud kõikidele koguduseliikmetele. Palume jagada seda informatsiooni oma kogudustes. Teisele päevale saab ennast registreerida EELK kodulehekülje avalehel vajutades EELK Juubelikonverentsi teatele. (http://www.eelk.ee/juubelikongress/) Seal avaneb registreerimisleht. Registreerunud ja registreerimismaksu tasunud saavad konverentsi mapi ja toitlustamise teisel päeval (lõunasöök ja kohvipausid).
Juubelikongressi kavaga saate tutvuda EELK kodulehel http://www.eelk.ee/et/vabaduse-teetahised/eelk-100/juubelikongressi-kava/
Rõõmsat kohtumist ootama jäädes ja õnnistust soovides
Joel Luhamets,
juubelikongressi korraldustoimkonna esimees

Inimese Poeg on tulnud otsima ja päästma kadunut. (Lk 19:10)