Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Omniva annab teada

01.04.2020 | | Rubriik: Teated

Praegune eriolukord seoses koroonaviiruse levikuga mõjutab tugevalt meid kõiki. Kahjuks ei ole puutumata jäänud ka Eesti Posti kandevõrk.

Haiguslehel olijate arv on kasvamas ka meie kirjakandjate hulgas. Küllap mõjutab tänavune üldine ärev foon inimesi oma tervist tõsisemalt jälgima. Praeguses olukorras on kindlasti ka mõistlik juba esmaste haigustunnuste korral kohe koju jääda, et vältida võimalikku viiruse levikut.

Eesti Post püüab hoida kandevõrku mehitatuna ning seni oleme suutnud igal kandepäeval kõik kanded nõuetekohaselt ära teha. Kohati on küll probleemiks kevadiselt lagunevad teed, mis tekitavad tõrkeid ka postikandes, kuid see mõjutab vaid väikest osa postkastiomanikke ning tervikuna on kannete kvaliteet olnud hea.

Murettekitavalt kiiresti kasvava haigestumise tõttu võime varsti olla olukorras, kus kõikide kanderingide jaoks ei jätku inimesi ning osa kandeid võib jääda tegemata. Praeguses olukorras on äärmiselt keerukas leida ka ajutisi töötajaid, kuna hoolimata pakutavatest isikukaitsevahenditest ei soovi inimesed liikuvat ja potentsiaalsete kontaktidega ajutist tööd. Samuti ei saa välistada olukorda, kus koroonaviiruse tõttu peame mõne oma jaotuskeskuse ajutiselt sulgema kas desinfitseerimiseks või siis töötajate massilise haigestumise tõttu. Teeme muidugi kõik endast sõltuva, kuid viiruse leviku olukorda pole võimalik kahjuks ette näha.

Sandra Krusel

perioodikateenuste osakonna juhataja

Kandke üksteise koormaid, nõnda te täidate Kristuse seadust. (Gl 6:1)