Slava Ukraine
Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Noortealbum ettetellimisel

12.04.2006 | | Rubriik: Teated

17. aprillil ilmuva ansambli Crux ja Reverend B esimest ühisplaati «Everything under the sun» saab soodushinnaga 140 krooni tellida interneti plaadipoest.

Crux on nelja tegutsemisaasta jooksul välja andnud 2 plaati: 2003 debüütalbumi «Oma tee» ja 2005 «Hetk». Ansambli muusika on sooja vastuvõtu leidnud ka Soomes, Rootsis, Lätis, Leedus ja Saksamaal. Eesti Gospelmuusika kontserdil tunnustati ansamblit Crux viiest auhinnast kahega: aasta artisti ning aasta esituse auhinnaga.

Reverend B (Bård Norheim) on norra vaimulik ja muusik, kes elab Tallinnas ning aitab kaasa EELK noortetööle. Cruxi ja Reverend B koostöö sai alguse läinud aasta kevadel, sel aastal  valiti nende lugu «Everytime I Tell You» Eesti eurolaulu eelvooru.

Plaadil «Everything under the sun» on kokku 12 lugu, autoriks peamiselt Reverend B. Kahe loo autor on Daniel Reinaru. Lisaks sellele on plaadil ka nimiloo muusikavideo.

Ettetellimise kohta leiab teavet Cruxi koduleheküljelt: www.crux.ee

Kristus ütleb: Kes teid kuulda võtab, see võtab kuulda mind, ja kes teid kõrvale lükkab, see lükkab kõrvale minu. (Lk 10:16)