Esileht » Elu ja Inimesed » Kirikuelu »

Müügil kalender ja jõulukaardid

19.12.2012 | | Rubriik: Kirikuelu

2013. aasta misjoniteemaline värvipiltidega seinakalender (fotol) sarnaneb sisult ja ülesehituselt eelnevate aastate omaga, sisaldades riiklikke, kiriku- ja rahvakalendri tähtpäevi, kuufaase, päikese tõusu ja loojumise aegu, nädalate numbreid, misjonäride sünnipäevi ning kirikusündmusi. Igal kuul tutvustatakse mõne Eestist välja läkitatud misjonäri tööd, edastades ühtlasi sellega seotud eestpalvesoove.
Misjonikalendri (hind 2.50) on koostanud Eesti evangeelsete kirikute misjoniümarlaud ja seda müüakse nende kirikute misjoniosakondades.
Misjonikeskus pakub ka jõuluteemalisi piltpostkaarte, mille fotode autor on Mikk Leedjärv. Ühepoolsete kaartide hind on 30 senti. Püha perekonda kujutav kaart on saadaval ka kahepoolsena. Sees on parem külg tühi ja vasakul on kiri «Rõõmsaid Jõulupühi» ning lisaks sama soov inglise, saksa, vene, soome ja norra keeles – kõik ühel kaardil. Kaart maksab 50 senti. Kaarte saab tellida EELK misjonikeskusest.

Kiidetud olgu Jumal, meie Issanda Jeesuse Kristuse Isa, kes oma suurest halastusest on meid uuesti sünnitanud elavaks lootuseks Jeesuse Kristuse ülestõusmise läbi surnuist. (1Pt 1:3)