Esileht » Uudis » Uudised »

Muinsuskaitseamet ootab kuu lõpuni taotlusi

14.09.2016 | | Rubriik: Uudised

Muinsuskaitseamet juhib tähelepanu, et pühakodade programmi 2017. aasta toetustaotluste esitamise tähtaeg on 30. september.
Erinevalt eelnevatest aastatest on vastavalt programmi juhtnõukogu 25. mai 2016 otsusele nüüd oma- ja/või kaasfinantseering kohustuslik. Samas ei kinnitanud juhtnõukogu oma- või kaasfinantseeringu minimaalset piirmäära.
Pühakodade programm on mõeldud kõigi konfessioonide kõikidele pühakodadele, sõltumata sellest, kas need on tunnistatud kultuurimälestisteks. 30. septembriks ootame programmi kõikide erinevate valdkondade taotlusi, kuid eri valdkondade ja erinevate tegevuste taotlused tuleb esitada eraldi.
Taotlusi on võimalik esitada kolmel erineval viisil: kas läbi kultuurimälestiste riikliku registri (http://register.muinas.ee) või digitaalselt allkirjastatult aadressile info@muinas.ee või ka paberil (muinsuskaitseameti uus postiaadress on Pikk 2, 10123 Tallinn). Digitaalselt allkirjastatud taotluste puhul palutakse nii taotlusvorm kui ka kõik taotluse lisadokumendid allkirjastada ühes ümbrikus (st taotlus koos lisadega on kõik ühes dokumendis koos) ning koopia võib saata ka aadressile sille.sombri@muinas.ee.
Taotluse kohustuslik vorm asub aadressil www.muinas.ee/puhakoda. Lisainfo ja kõik juhised on kättesaadavad kodulehelt www.muinas.ee/puhakoda.
Eesti Kirik

Inimese Poeg on tulnud otsima ja päästma kadunut. (Lk 19:10)