Esileht » Uudis » Uudised »

Mõtteid jagasid autorid ja lugejad

13.09.2017 | | Rubriik: Uudised

esitlusYpruse_8512Esmaspäeval esitleti Eesti Kiriku toimetuses Avo Üpruse (fotol) elulooraamatut sarjast „Meie vaimulikud“.
Raamatu esitlusele olid autori ja toimetaja Margit Arndt-Kalju kõrval kogunenud Avo Üpruse talendi austajad, sugulased, sõbrad ja tuttavad. Teiste seas Tartu praost Ants Tooming ja linnapea Urmas Klaas, kellelt autor sai kingituseks Valdur Mikita Tartut tutvustava raamatu.
Kui Urmas Klaas sõnas, et kahjuks ilmub ka palju halba kirjandust, siis kõnesolev raamat nende hulka ei kuulu. Et see tõele vastab, sai igaüks tõdeda, kuulates katkendeid raamatust või Avo Üpruse luulet. Sõbraliku koosviibimise avaski Eesti Kiriku peatoimetaja Sirje Semm autori esimese luulekatsetusega varasest lapsepõlvest
„Mõtlemine on iseenesest väärtus. See on ainus asi, mida paigutada tegutsemisest ettepoole. Kui palve kasvab elukestvaks, siis mahutab see need mõlemad. Palvetage lakkamata ja lobisemata. Kõige mõjusam on seda teha orientatsiooniga. Aga ka organisatsioon kulub marjaks ära,“ on üks Avo Üpruse õpetussõnadest raamatus.
Rita Puidet 

Meie kõik peame saama avalikuks Kristuse kohtujärje ees. (2Kr 5:10)