Esileht » Elu ja Inimesed » Kirikuelu »

Misjonikeskus kutsub innustuma väikerühmatööst

23.05.2018 | and | Rubriik: Kirikuelu

motivatsioonipäevJeesus ütleb: „Sest kus kaks või kolm on minu nimel koos, seal olen mina nende keskel.“ Kogudus kui Kristuse ihu on eriline kooslus inimesi, keda ühendab armastus Jeesuse ja üksteise vastu.
Koguduse olulisimaks kokkusaamiseks on jumalateenistus, kus saame kuulda Jumala sõna, saada osa armulauast ning kiita ühiselt lauldes Jumalat. Lisaks sellele on aga hea saada kokku ka väiksemates rühmades nädala sees, et otsida üheskoos Jeesuse ligiolu ja uurida Jumala sõna, jagada oma koormaid, palvetada üksteise eest ja julgustada üksteist jagama evangeeliumi.
Oled ehk sinagi, hea lugeja, kogenud igatsust sellise osaduse järele? Ehk soovid alustada oma koguduses väikegrupitööd, kuid tunned, et vajaksid julgustust, materjale või lihtsalt mõnd praktilist nõuannet?
Väikerühmatööks ettevalmistavaid juhiseid andev ja materjale tutvustav Kasvuaja koolitus on EELK Misjonikeskuse üks kõige kauem väldanud koolitusi. Viimase viie aasta jooksul on koolitusel osalenud umbes 70 erinevate koguduste vabatahtlikku ja vaimulikku.
Sel aastal ei korralda misjonikeskus uut „Kasvuaja“ koolitust, kuid kutsume kõiki eelnevatel aastatel osalenuid ja ka kõiki väikerühmatööst huvituvaid inimesi motivatsioonipäevale. Kokkusaamise eesmärk on vastastikune kogemuste jagamine, küsimuste küsimine ja neile vastuste otsimine, kuid ka uuesti innustumine väikerühmatööst.
Motivatsioonipäevad toimuvad Tallinnas EELK Misjonikeskuses (Tehnika 115) 2. juunil kell 11–16 ja Tartus Maarja koguduses (Õpetaja 5) 8. septembril kell 11–16. Lisainfo ja registreerimine helene.toivanen@eelk.ee või tel 5646 4135.
Helene Toivanen
Signe Reinaru

Tõstke oma pea ja vaadake üles, sest teie lunastus läheneb! (Lk 21:28)