Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

«Mina usun,» kinnitatakse sel suvel Pilistveres

15.06.2011 | | Rubriik: Teated

 11.–14. augustini toimub XXII kristlik noortefestival «Järgmine peatus» ehk lihtsalt JäPe. Registreerimine on alanud.
Tegu on kirikunoortepäevadest välja kasvanud oikumeenilise festivaliga, mis ühendab kristlikke noori üle Eesti. Festival jagab teenivat ja armastavat kogemust usust Jeesusesse Kristusesse igapäevases elus.
JäPe on küll kasvanud üle luteri kiriku piiride, kuid eestvedajaks on jäänud endiselt Laste- ja Noorsootöö Ühendus. Igal aastal tuleb kokku toimkond, kes suvist suursündmust ette valmistab. Kaasa löövad erinevate kirikute ja koguduste ärksad noored.
Sel aastal on festivali neli päeva saanud oma teema: Piibel, Jumal, Jeesus, Püha Vaim.
Nagu ikka, on lisaks palvustele, rühmatöödele ja spordile laagris palju muusikat. Esinevad After Bailout, Jana ja Merje, Karmoshka, Anthony & Co, Pilistvere noortekoor, Lääne-Nigula noortekoor ja Viljandi gospelkoor.
Registreerides maksab festivali pass 25 eurot, kohapeal 30 eurot. Kohapeal müügil ka ühepäevapiletid: neljapäev ja pühapäev 5 eurot, reede ja laupäev 10 eurot.
Registreerides kuni 30. juunini korraga 7 liiget, on passi hind 20 eurot. Soodustuse saamiseks võta ühendust tel 627 7374 või e-postiga lny@eelk.ee.
Kõik hinnad on koos toitlustusega. Kuni 12aastased lapsed tasuta, kuid festivalile pääseb vaid koos täiskasvanud saatjaga. Ratastoolis liikumispuudega külastaja pääseb festivalile tasuta.
Info ja registreerimine www.jape.ee 

Vaata, sulle tuleb sinu kuningas, õiglane ja aitaja! (Sk 9:9)