Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Meie usk. Õnnistus on jagamiseks

26.09.2018 | | Rubriik: Teated

19.–21. oktoobrini toimub Nelijärvel juhatuseesimeeste X konverents.
Avajumalateenistus on reedel, 19. oktoobril kl 17. Vestlusringis arutletakse koguduse ja kogukonna ning koguduse ja omavalitsuse teemal. Osalevad piiskop Tiit Salumäe ja kantsler Andrus Mõttus, juhib Raivo Erm.
Laupäeval peab ettekande „Kiriku väärtused ja kommunikatsioon“ Tiit Salumäe ja „Majandamise põhiväärtused koguduses“ Andrus Mõttus. Töötubades arutletakse teemadel: Haavatud ja katki; Pere ja kogudus koostöös; Meie misjon ja missioon; Hea majapidaja; Piibel köögis; Lapsed ja noored koguduses; Teistmoodi piiblitund. Kuulata saab intervjuusid aasta juhatuseesimehe kandidaatidega.
Pühapäeva hommikul on kavas ettekanded: „Tulumaksu majandus“, Urmas Arumäe ja „Meie usk „EKN teema-aasta“, peapiiskop emeeritus ja EKN president Andres Põder. Konverents lõpeb kl 14 Aegviidu kirikus algava jumalateenistusega.
Konverentsile registreerimine toimub 8. oktoobrini EELK koduleheküljel www.eelk.ee/intranet. Osalustasu on 75 eurot, alates 9. oktoobrist 80 eurot. Kui osavõtja eest tasub kogudus, siis tuleks kogudusele arve tellida koos registreerimisega.

See ongi võit, mis on võitnud ära maailma – meie usk. (1Jh 5:4c)