Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Meediakoolitused kogudustele

06.04.2016 | | Rubriik: Teated

Konsistooriumi avalike suhete osakond kutsub meediateemalistele tasuta koolitustele. Koolitused toimuvad konsistooriumi suures saalis.
14. aprill kell 10–12. Sotsiaalmeedia (I osa)
Sisuliselt on tegemist eelmisel aastal toimunud kursuse lühikokkuvõttega, mis annab baasoskused sotsiaalmeedias orienteerumiseks, samuti oma organisatsiooni (koguduse) facebooki ja/või interneti leheküljega opereerimisel. Ülevaatlik kursus on soovituslik kõigile, kes soovivad osaleda jätkukoolitusel 26. mail (kell 10–16). Koolitaja Kai Lappalainen.
14. aprill kell 13–16. Foto- ja videomaterjali tootmine ja kasutamine Facebookis
Facebookist on saamas enim jälgitavam ja loetavam meediakanal, mille kasumlikkust ka kristliku sõnumi kuulutamisel ei tohiks alahinnata. Koolitusel õpitakse, kuidas lihtsate vahenditega (mobiiltelefon) saaks teha heal tasemel foto- ja videosalvestusi ja neid operatiivselt erinevatel meediakanalitel jagada. Kaasa võtta oma foto-/videokaamera või vastava rakendusega mobiiltelefon. Koolitaja Kai Lappalainen.
26. mai kell 10–16. Sotsiaalmeedia (II osa)
Peateema: Kuidas olla sotsiaalmeedias rohkem nähtav?! Millele teksti kirjutamisel tähelepanu pöörata? Millele foto-/videomaterjali puhul tähelepanu pöörata? EELK allasutuste FB lehtede analüüs. Koolitaja Kai Lappalainen ja Margit Arndt-Kalju (Tallinna Jaani koguduse Facebooki lehekülje toimetaja). Koolituse maksumus 5 eurot (lõunasöök ja kohv).
Registreerimine aadressil press@eelk.ee. Info telefonil 5191 2995 (Kalle Kõiv) või press@eelk.ee.

Tõstke oma pea ja vaadake üles, sest teie lunastus läheneb! (Lk 21:28)