Esileht » Uudis » Uudised »

Martin Luther Bundi kingitus kogudustele

18.12.2019 | | Rubriik: Uudised

Eesti Kiriku levijuht Sirje Kasemaa on postitanud kogudustele kirja koos Eesti Kiriku kinkekaardiga.
See loob kogudusele võimaluse rõõmustada mõnd inimest, organisatsiooni, asutust vmt 2020. aastal Eesti Kiriku tellimusega. Meie soov on, et kirikuleht jõuaks võimalikult paljude lugejateni. Selles on meid toetamas Martin Luther Bund, kes finantseerib juba teist aastat samasugust ettevõtmist, mis on leidnud kogudustes väga hea vastuvõtu.
Kirja sisu on järgmine: „Jõuluajal on kenaks kombeks teha oma lähedastele kingitusi. Nii on ka ajalehel Eesti Kirik rõõm teatada, et tänu Martin Luther Bundi toetusele saab iga EELK kogudus kingituseks ühe Eesti Kiriku 2020. aasta tellimuse. Meie toetajal Martin Luther Bundil on soov, et iga kogudus leiaks kellegi, keda lehetellimusega jõuluajal rõõmustada.
Jõulud on ju aeg ka selleks, et märgata enda kõrval neid, kelle võimalused on väiksemad. Toetaja näeb samuti ette võimaluse suunata lehetellimus piirkonna päevakeskusele, hooldekodule vmt asutusele.
Ümbrikus oleva kinkekaardi koos kogudusepoolse tervitusega saate sobival ajal üle anda inimesele või asutusele, kellele olete otsustanud kinkida lehetellimuse 2020. aastaks. Pühadeni pole enam palju aega jäänud, seepärast võib esmalt kingituse üle anda ja alles siis teatada toimetusele kingituse saaja andmed ehk siis aadress, kellele leht 2020. aastaks tellitud. Palun seda mitte unustada, muidu jääb tellimus vormistamata.
Eesti Kiriku toimetus ootab kingituse saaja nime ja aadressi kuni 30. detsembrini. Kontaktisik on levijuht Sirje Kasemaa (e-post: sirje.kasemaa@eelk.ee, tel 733 7795).
Õnnistatud jõuluaega kõigile ja palju häid lugemiselamusi Eesti Kiriku seltsis!“
Eesti Kirik

Kristus ütleb: Kui mind maa pealt ülendatakse, siis ma tõmban kõik enese juurde! (Jh 12:32)