Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Mälestusteenistus meie hulgast lahkunud lastele

08.02.2019 | | Rubriik: Teated

Laupäeval, 16. veebruaril algusega kell 16 toimub Tallinnas Oleviste kirikus juba neljandat korda mälestusteenistus kõikidele meie hulgast lahkunud lastele, lapse vanusest ja lahkumise põhjusest sõltumata. Mälestusteenistus Hingesillad sai alguse 2016. aastal ning teenistusel osalejate arv on aasta-aastalt kasvanud.
Teenistusele on oodatud kõik lapse kaotanud vanemad ja perekonnaliikmed, lähedased, sõbrad ja kõik, kes soovivad avaldada austust meie hulgast lahkunud lastele. Teenistusel musitseerivad Mari Jürjens, Joel Remmel ning Vanalinna Hariduskolleegiumi keelpilliorkester Rasmus Puuri juhatusel. Vaimulik mõtisklus Meego Remmelilt. Teenistust juhatab vanempastor Siim Teekel.
Võimalus on oma last teenistusel nimeliselt meenutada. Selleks palutakse ühendust võtta info@hingesillad.ee või telefonil 5858 3983.
Info: Liivi Laos, 513 2364; liivi.laos@hingesillad.ee; www.hingesillad.ee.
Facebook: https://www.facebook.com/hingesillad/

Tema on andnud sulle teada, inimene, mis on hea. Ja mida nõuab Issand sinult muud, kui et sa teeksid, mis on õige, armastaksid headust ja käiksid alandlikult koos oma Jumalaga? (Mi 6:8)